דף הבית

מחשוב ענן מציע לקהילות המחקר והמדע אפשרויות חדשות לבנות סביבות מחקר וירטואליות, להגביר את פעילויותיהם באופן גמיש ולנצל תקציבי מחקר מוגבלים באופן אופטימלי. בכדי להיענות לדרישות הגדלות והולכות של קהילת המחקר האקדמית הישראלית, מרכז החישובים הבינאוניברסיטאי (מחב"א) הקים ביוזמת ומימון ות"ת ולאור המלצות מפת הדרכים לתשתיות מחקר מרכזיות לאקדמיה 2013 את CSU) Cloud Service Unit), שירות המותאם ספציפית לצרכי האקדמיה. מטרת ה - CSU היא לספק מחשוב ענן באיכות גבוהה ובמחיר נמוך לקהילה האקדמית בישראל, עם מאפיינים שנועדו לפתור בעיות מסורתיות העומדות בפני חוקרים אקדמאים המבקשים לרכוש שירותי ענן בשוק.

אם הינך משתייך לקהילת המחקר האקדמית בישראל, באתר זה תמצא שער שייפתח בפניך אפשרויות רבות ומגוונות של שימוש במחשוב ענן, וכן קשר לצוות שיתמוך בך בעת הצורך. דרך הפורטל שלנו תוכל לרכוש שירות מספקי הענן המובילים של ישראל. כדי ללמוד על כל האפשרויות העומדות בפניך והיתרונות שהן טומנות בחובן, אנא בדוק קודם את דפי המידע, כיצד זה עובד והיצע השירותים.

"מחקר מדעי מתקדם זקוק לשני מרכיבים קריטיים: חוקרים מצוינים החותרים ללא הרף לפרוץ את גבולות ההבנה המדעית הקיימת, ותשתיות מחקר עדכניות" פרופ׳ מנואל טרכטנברג, יו״ר הוועדה לתכנון ותקצוב

חדשות ואירועים

לעיתונים של החודשים הקודמים...